Správce energetického zařízení

Do našeho týmu hledáme kolegu pozici: Obsluha energetického zařízení

Pracovní náplň:

  • obsluha kotlů na plynná paliva
  • obsluha kotlů na pevná paliva
  • provádění pravidelných kontrol plynových zařízení a tlakových nádob

Naše očekávání:

  • SOU nebo SPŠ s technickým zaměřením
  • topičský průkaz 3. třídy pro kotle na plynná a pevná paliva, případně možnost získat topičský průkaz
  • znalost a ovládání PC
  • zkušenosti s obsluhou a údržbou plynových zařízení a tlakových nádob výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - příležitostné řízení
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • loajalita a bezúhonnost
  • způsobilost práce ve výškách

Nabízíme Vám:

  • zázemí prosperující společnosti
  • firemní benefity
  • pět týdnů dovolené

Nástup:

  • možný ihned, případně dle dohody

Místo výkonu práce:

  • Kopřivnice

Poptávka po zaměstnání

*) Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Kliknutím na výše uvedený odkaz "Odeslat" v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů které poskytuji. Tyto údaje poskytuji společnosti Komterm, a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.