Volné pozice

Instalatér/topenář

Naše společnost VOTOP, s.r.o. funguje od roku 1992 a zabýváme se výstavbou, rekonstrukcí a servisem plynových zařízení, potrubních rozvodů, výměníkových stanic a malých bytových kotelen.

Zobrazit více

Stavbyvedoucí

Společnost VOTOP, s.r.o. přijme do svého kolektivu kolegu na pozici Stavbyvedoucí / Mistr realizace staveb v oboru voda, plyn, topení

Zobrazit více

Řidič

SUBLIMA CZ, s.r.o. patří k jednomu ze dvou dominantních impregnačních závodů dřevěných výrobků na českém trhu. Využíváme celou řadu technologií pro výrobu dřevěných pelet, sloupů, palisád a kůlů.

Zobrazit více

Směnový elektro údržbář pro KOMTERM Morava, s.r.o.

Běžné elektro údržbářské práce na kotelně. Zjišťování závad, poruchová údržba, opravy a odzkoušení, obsluha a preventivní údržba elektrické výstroje průmyslových, energetických zařízení, rozvodů a objektů.

Zobrazit více

Projektový specialista - kotelny

Hledáte dlouhodobou a zajímavou práci, kde můžete uplatnit své znalosti a zkušenosti? Chcete pracovat pro stabilní a úspěšnou rodinnou firmu, kde stále vládne přátelské prostředí?

Máte zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcí energetických zdrojů, především plynových kotelen a dalších energetických zdrojů?

Pokud ano, tak právě Vás hledáme! Rodinná firma KOMTERM s dlouholetou tradicí a jasnou vizí hledá do svého oddělení Projektového specialistu.

Zobrazit více